whatsapp

Bu Ayın Modası !

Bu Ayın Modası !

Dekorasyon konusunda küçük detaylara önem verdiğinizde daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Koltuk takımlarınız modern, güzel veya eski ve klasik olabilir. Her iki türlü de koltuklarınızda yapacağınız küçük değişiklerle güzel görünümlü, iç açıcı, insanı ferahlatan bir eve sahip olabilirsiniz. Dekorasyon yapacağız, süsleyeceğiniz bölgeleri tespit ettikten sonra evlerinize renk getirecek ama karışık bir görünüm vermeyecek koltuklarla o bölgeleri süsleyebilirsiniz. Bu foto galerimizde koltuk modellerimizle ile ilgili güzel örneklere yer verdik. Siz de koltuk döşemesinde bu fotoğraflardan fikirler edinebilirsiniz.

Koltuk seçimi ev dekorasyonunda önemlidir. Koltuklar odanızın görünümünde büyük etkiye sahiptir. Doğru seçilmiş güzel bir koltuk modeli odanızın havasını değiştirebilir, odanızı muhteşem gösterebilir. Aksi durumda kötü bir koltuk odanıza yaptığınız tüm dekorasyon çalışmalarının sönük kalmasına neden olabilir. Doğru koltuk modeli kullandığınızda odanızdaki mobilyalar, dekoratif ürünler ön plana çıkar. Koltuk seçiminde model kadar koltuğun rengi de önemlidir. Genellikle insanlar koltuk modelini rengi olarak daha soluk ve açık renkleri tercih ederler. Canlı ve koyu renk koltuklarınızda harika dekorasyonlar oluşturabileceğinin örneklerini bu foto galerimizde bulabilirsiniz.

Farklı modellerde ve renklerdeki çok güzel koltuk model örnekleriyle sizleri baş başa bırakalım. Sıradan salonlardan sıkıldıysanız, salonunuz komşunuzun salonundan farklı olmasını istiyorsanız, salonunuzda farklı dekorasyon fikirlerine yer vermeyi düşünüyorsanız bu foto galerimiz tam size göre. Türkiye’deki sıradan ve klasik salon dekorasyonlarından çok farklı olan salonları sizlerle paylaşıyoruz. Mobilyacılarda hep aynı salon mobilyalarını görmek veya çevremizde birbirine benzer salon dekorasyonlarını görmek bizi bu konuda biraz köreltiyor diyebilir. Bu foto galerimizde ufkunuzu açacak ve size yepyeni salon dekorasyon fikirleri verecek örnekler bulabilirsiniz. ‘Evin, kendinizi konforlu hissettiğiniz, yoğun geçen bir günün ardından dönmek için sabırsızlandığınız ve bütün hacimlerini zevkle kullandığınız kişisel bir yaşam alanı Dekorasyonda ev sahiplerinin ihtiyaçlarını titizlikle belirler ve maksimum fonksiyonellik üzerine bir kurgu yaparız. Bu çıkış noktasının etrafında kendi mimari tarzımızı temel alarak evin geneline yaymak ve kişisel dokunuşlarla bunu besleyebilmek, bizim için dekorasyonda başarıyı ifade etmek için yeterlidir.’olması gerektiğini düşünüyoruz.’ Mükemmel tasarımın mükemmel malzeme ve işçilikle buluştuğu koltuk uzmani mobilyalar yaşam alanlarınıza daha çok renk daha çok mutluluk getirmek amacıyla özenle üretildi. Bu sevimli koltuklar, kanepeler veya puflardan biri evinize girdiği anda bulundukları yer eminiz ki evinizin en sevdiğiniz köşelerinden biri olacak. Mekan tasarımının en sıcak unsuru şüphesiz koltuk döşemesi . Dekorasyona son nokta döşeme ile konuyor.

Klasik mobilyada yeni tasarımların üretilmesiyle birlikte artık sadece klasik mobilya tutkunları değil genç çiftler de klasik tasarımlarla ev dekorasyonlarını yapmaya başladı. mobilyalarının doğru dizaynı ve bunun yanı sıra konforu, kalitesi ve şıklığı önem taşımaktadırİstediğiniz ölçülerde üretilebilen bu tasarımlar birinci kalite kumaşla döşenmiştir. Kaliteyi, konforu ve şıklığı evinize getiren koltuk takımları Dekorasyon, tasarım, moda, tekstil, ve genel olarak hayatın her aşamasında deneyimlerimizi, bilgilerimizi, çalışmalarımızı ve geleceğe yönelik düşüncelerimizi sizinle paylaşmak için Vitrin adıyla bu blogu kurduk. Sizlerin de katkı ve yorumlarınızı bekliyoruz… Bizi takip edin…