whatsapp

Hakkımızda

Hakkımızda

Koltuk Uzmanı 1997 yılından günümüze kadar bu sektörde faaliyet göstermektedir. Koltuk üretiminde, kalite ve görsellik misyonuyla yola çıkan firmamız en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

Koltuk Uzmanı Türkiyenin en önemli koltuk imalatçılarından biridir. Konseptten üretime kadar olan tüm detaylar hesaplanarak birinci sınıf  kalite mobilya üretimi hedeflenmiştir. Her zaman olduğu gibi  ürünlerinde fonksiyonu takip etmez, fonksiyonla bir bütündür. Her model koltuk, çekyat, sandalye, kanepe, köşe takımı vs oturma gruplarınızın tamiri, yüz değişimi, cilası ve iskelet ve boya onarımı firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Koltuk Uzmanı mobilya, sinema salonu,cafe,restourant, bar, oteller  ve dekorasyon olarak proje ve mimarlık ekibimizle;konut ve ofis başta olmak üzere tamir,onarım ve uygulama hizmeti veriyoruz. Koltuk döşeme işlerimizde kullanığımız malzemeler birinci sınıf malzeme olup marka olmuş malzemecilerle çalışmaktayız.